• רק המחשבה על דיאטה משמינה עצם המחשבה שהולך להיות חוסר יכול להפעיל מנגנון הישרדותי עמוק במח הישן, שאומר שלא יהיה וצריך לאגור אם אני חושבת שלא יהיה לי זה יכול להוביל אותי ישר לאגירת שומנים פעם באמת היה קשה לשרוד את החורף והיום השפע באוכל קיים תמיד הגוף האנושי לא תוכנת להתמודד עם מצב של קרא עוד..

 • אתמול יום השתיה בלבד עשה חשק לצום מיצים כדי להרגיש הקלה וחופש מכל האוכל היום לביאה אומרת לי בבוקר לפני הגן אני אוכלת. אני חייבת לאכול אחרת אני אמות אני מספרת לה שמשה רבינו צם 40 יום ולא מת אני מספרת לה ששושנה הררי עשתה צום מים 40 יום ואמרה שהיא הרגישה הכי נהדר שבעולם קרא עוד..

 • כולם מתחרים על המקום בבטן מי יזכה במקום היקר ערך הזה היום תנובה, יונילוור, יצרני הסוכר או האנשים האהובים עלי והפעולות שמשמחות אותי היום החלטתי לעכל כמה דברים חשובים לפנות מקום בבטן לדודתי היקרה שהגיעה מחו”ל לסבתא שלי שאיבדה את אמא שלה בגיל 105 ביום שישי שעבר לאישי ולילדים, אני מקדישה את המקום הזה ולכמה קרא עוד..

 • את מי אני מאכילה

  יש מסקנה אחת בלתי נמנעת ולא נעימה בעליל, שאני צריכה ליישר איתו מבט כשאני חושבת על מה שאכלתי ושתיתי לאחרונה המסקנה הזו היא שרוב רובו האכיל את התולעים, פטריות, עובש, חיידקים לא ידידותיים וקנדידה שהם מהווים 90% מהגוף שלי (ושל כולנו) לפי המומחים (שושנה הררי) יש 10% חומר שהוא אנושי בגוף והשאר הוא כל מיני קרא עוד..

 • בוקר טוב אני כבר כמעט חודשיים בתוכנית ואני רוצה לסכם לעצמי את ההצלחות שלי. הדבר הכי קשה זה לצאת מההגדרות שאני “חייבת ” לרדת במשקל! אני “חייבת לרדת את ה2 קילו האלה לפני פסח! אני “חייבת” רק להוריד את המתוקים האלה חייבת חייבת חייבת!!! ברגע שאני חייבת לעשות משהו ישר יש התנגדות ואז בכלל לא קרא עוד..

 • חודש וחצי אחרי 30 ירוקים

  ערב טוב לכולם! הרבה אנשים שמתעניינים בתוכנית 30 ירוקים שואלים אותי איך את אחרי התוכנית? מה זה נתן לך? איך את ממשיכה מכאן? תוכנית 30 ירוקים נתנה לי המון! היה כיף לעבור את תוכנית הניקוי עם יפה ברנשטיין המדהימה! יש לה כל כך הרבה יידע והיא ידעה איך להדריך אותי בכל שלב שהייתי ולא ידעתי מה לעשות. קרא עוד..

 • רציתי לספר לכם משהו ממש חשוב! שבוע שעבר עשיתי בדיקות דם (שאני מתכננת לעשות כבר חודש&#8230 וראיתי את התוצאות וכל כך שמחתי! ב"ה תמונת הדם שלי מעולם לא היתה טובה יותר! ה-B12 שלי היה בשפל כבר 4 שנים. לפני הלידה הוא היה 121 והייתי כ"כ חלשה שהייתי הולכת לישון ב-16:00 עד למחרת ב-6 בבוקר ועדיין הייתי קרא עוד..

 • ערב טוב, היום היה לנו אתגר לנסות לשתות היום רק שייקים. ניסיתי, הצלחתי כמעט לגמרי וזה מרגיש נפלא! אני מרגישה קלילה ואני מרגישה גם שאיפשרתי לגוף שלי לנקות את עצמו ולהוריד קצת מהצינון הנורא שאני סובלת ממנו! אז בבוקר הכנתי לי שייק ירוק מתוק עם המון עלים ירוקים ופירות ואז לקראת 4 הכנתי לי מרק קרא עוד..

 • ערב טוב, עשיתי את זה! הגעתי ליום ה-30 של הניקוי ואני מרגישה נפלא ממש! אני לא אומרת שהייתי 100% בניקוי עשיתי לעצמי הנחות מידי פעם (תירצתי את זה כי אני מנקה או כי זה שבת וכו&#39 אבל האמת שבמבט לאחור יכלתי לעשות את זה יותר טוב. כל פעם שאכלתי משהו שהוא לא בכללים שלי כפי קרא עוד..

sign up