שבעה ירוקים

תכנית המיני ניקוי שלנו, 7 ירוקים מתחילה מחר. 7 ירוקים מלווה אותך עד ליל הסדר מה-29.3 עד ה-6.4. התכנית עוזרת לך להגיע לליל הסדר כמו מלכה עם גוף נקי מבפנים, חטובה וחזקה יותר, עם עור חלק וזוהר ותחושת רווחה פנימית

   7 ירוקים: תכנית מיני ניקוי!

תפריט מלא לשבוע עם שייקים ירוקים המשלב  צמחי בר אכילים

תמיכה אישית יומית במייל איך לעזור לגוף להתנקות

תרגילי כושר יומיים לשיטת כושר מיוחדת ששומרת על גוף חטוב ונקי מרעלים

גישה לקבוצה הפרטית של תכנית הניקוי בפייסבוק

תקבלו תמיכה אינטרנטית במיילים עם כל תכנית תכנית הניקוי 7 ירוקים מ29.3 ועד ל6.4

מחיר מלא לתכנית הניקוי 7 ירוקים שתעזור לכם להגיע מבריקים מבפנים לפסח: 173.50 ש"ח!

אני מבינה שכשאני לוחצת בכפתור למטה ונרשמת עכשיו במבצע גוף נקי לפסח אני משלמת מחיר מבצע על 7 ירוקים: 99 ש"ח בלבד!

כמו תמיד, אני מבינה שאני נשארת בטוחה והאחריות עליכם! אני מבינה שכל מה שיש לי להפסיד זה רעלים ותאי השומן שמאחסנים אותם! כשאני מצטרפת רק לתכנית הניקוי, אני מבינה שיש לי עד יומיים להתנסות בה. אם החלטתי שזה לא בשבילי, אוכל להפסיק ולקבל החזר כספי מלא.

 

תשובות לשאלות שלכם

אבל יפה, איך אעמוד בתפריט? זה כמו דיאטה?

זה לא דיאטה ואין צורך לעמוד או להיצמד לתפריט. יש רק להוסיף את מה שאנחנו ממליצים לתפריט הקיים כדי להתחיל ליהנות מגוף נקי יותר. בגישת ההזנה מהלב, הכל מותר גם בתכנית הניקוי. אין משהו שחייבים להיממנע ממנו, אין כישלון, יש רק בחירות שאנחנו לומדים לעשות בכל מצב כדי להזין את עצמנו בצורה אוהבת לא משנה מה קרה או מה אכלנו. אנחנו נותנים הנחיות תפריט, ותוכלו רק להוסיף את השייקים הירוקים לתפריט הקיים שלכם מבלי להוצאי שום דבר.

אבל יפה, איך התכנית תעזור לי להרגיש ולהיראות טוב יותר בפסח?

התכנית עוזרת לגוף להתנקות בשני מישורים בו זמנית. התפריט עובד על מה שאנחנו מכניסים לגוף. היא נותנת לכם השראה לחזור לפשטות ולצאת לטיולי איסוף ומכיל מתכונים עם מרכיבים שעושים נקיון וסדר פנימי ומוציאים את הרעלים. כדי לעזור לכל מה שמיותר לצאת ולהתחיל להזרים את הנוזלי לימפה שלך, אנחנו גם משלבים תרגילי כושר מיוחדים לפינוי רעלים ופסולת מהגוף.

אבל יפה, יש לי דלקת פרקים (או בעיות בריאותיות אחרות), האם זה מתאים?

בהחלט. מחלות באות משתי סיבות: הרעלת יתר וחסרים בגוף. תכנית הניקוי מטפלת בשתי מישורים אלו. השייקים הירוקים גם מנקים  את הגוף וגם מחדשים את מלאי הוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו.

אבל יפה, האם תרגילי הכושר בטוחים למי שיש בעיות גב (כמו פריצת דיסק) כתפיים, ירכיים, ברכיים או צוואר?

כן. תרגילי הכושר בטוחים לאלו שסובלים מבעיות גב, כתפיים, צוואר, ירכיים וברכיים. כמובן שיש תמיד להיוועץ ברופא בכל שאלה לפני שמתחילים תכנית כושר חדשה, וגם לעשות אותו ברמה שלכם מבלי לאמץ את הגוף בצורה לא מתאימה.

אבל יפה, כבר עשיתי את תכנית הניקוי 30 ירוקים, זה לא אותו דבר?

תכנית הניקוי 7 ירוקים פותחה כדי לתת מקסימום תוצאות במינימום זמן ולעזור לכם לסגל הרגלים חדשים שיעזרו לכם לשמור על בריאות וגוף נקי וחזק יותר. תרגילי הכושר הם חלק מהותי מהתכנית, והם חדשים לחלוטין. גם התפריט חדש ומזמין להוסיף צמחי בר אכילים שגדלים בסביבה עכשיו.

 

No comments

leave a comment

[+] kaskus emoticons nartzco