הרשמה 30 מהממים

איך יתכן שאותם מוצרים שאת משתמשת בהם כדי לשמור על העור ולטפח את הגוף שלך בעצם הורסים לך את ההגנה הטבעית של העור ופוגעים בבריאות שלך! לרגל המחזור הראשון מחיר מיוחד… שנעלם ביום ראשון 9 בספטמבר בחצות! הירשמו עכשיו וקבלו 15% הנחה! בתכנית תלמדי איך לשמור על יופי וטיפוח אישי בדרך טבעית ולחסוך אלפי שקלים בהכנת מוצרי טיפוח טבעיים מחומרים נגישים….תגלי איך להיפטר מבעיות עור אחת ולתמיד ולשמור על יופי וחיוניות לאורך זמן בדרכים טבעיות ומזינות לעומק

המשיכי לקרוא כדי לגלות למה יופי אמתי מתחיל בהזנה פנימית וחיצונית נכונה עם מוצרים טבעיים, תפריט נכון, וקצת תשומת לב לגוף ואיך את יכולה להפסיק להיות מכורה למוצרי טיפוח שנותנים רק מענה שטחי הורסים לך את ההגנה הטבעית, מעמיסים על הכבד ופוגעים במערכת החיסונית

 זה הפעם הראשונה שאנחנו נותנים את הקורס הזה, שכולל כל מה שלא יגידו לכם בסופר פארם

 אישה יקרה,

מה שאנחנו עומדות לתת לכם זה לא עוד מוצרי קוסמטיקה שיעזרו לכם לטפל בסימפטומים ולא בשורש. זוהי תכנית שלמה שנותנת לכם את כל מה שצריך מכל הבחינות כדי לפתוח שנה ולהיות כמה שיותר יפה ולשמור על יופי לאורך זמן.

אנחנו עומדות לתת לכם את כל ה“סודות” כדי שתוכלי לפתור את הנושאים שהכי מפריעים לך בנושא הטיפוח האישי במינימום זמן.

המסר הזה יכול להיות המסר החשוב ביותר שתקראי עם באמת אכפת לך מהגוף, המראה והבריאות שלך. במילים אחרות, מה שיש לי לומר לך זה הולך לחסוך לך גם כסף וגם פגיעה בבריאות שלך…….אם תפעלי נכון. למי אין מקומות בגוף שהיא שונאת,או לא ממש מרוצה מהם? אם את שואפת לעור זוהר וסיפוק מלא מהמראה שלך, כאן הם “3 יתרונות הגדולים” שתוכלי לחוות מייד!  

1.      לשפר את מראה העור והגוף שלך. תלמדי את כל הסודות לשמירה על עור חלק ויפה לאורך זמן וטיפול עמוק ואמתי בכל בעיות העור ובכל החלקים השונים בגוף.

2.      לזהות ולהיפטר ממוצרי קוסמטיקה, מאכלים, ודפוסי התנהגות שמכערים אותך.

תלמדי  

3.      לסיים אחת ולתמיד עם הביקורת העצמית לגבי המראה שלך ולהכיר ביופי שלך.

תלמדי איך להשתמש בנקודות לחיצה מהרפואה הסינית כדי לשמור על יופי ועור פנים חלק וזוהר וכדי להפסיק עם הביקורת העצמית.

אני יודעת שיש כמה מכם שיטילו ספק שאפשר באמת להגיע לסיפוק מלא עם גוף שהוא לא מושלם או מכוער, או שאפשר באמת לטפל ולרפא כל מיני סוגים של בעיות.

 

יש כאלו שיגידו “אבל זה לא יעזור לי”, ופשוט ימשיכו הלאה.

נשים שהשתמשו במה שאנחנו נותנות בקורס חוו שיפורים משמעותיים בבעיות שהיו להם. 

למרות שזה באמת מפתה לחשוב שלך זה לא יעזור, האמת שהתכנית מותאמת אישית ורב הסיכויים שזה יעזור לך לעשות תפנית רצינית ביחס שלך כלפי עצמך ובכל נושא המראה שלך.

אם את מתעקשת לחשוב שזה לא ממש יעזור לך ושכדאי להמשיך לשמור על טיפוח באותם דרכים שעשית את זה עד עכשיו, את עלולה לקבל את אותם תוצאות שקיבלת עד עכשיו שלא היית מרוצה מהם. האמת היא שפריצת דרך אמתית מבחינת טיפוח הגוף והמראה שלך אפשרית רק אם את מוכנה להעז לחשוב ולפעול אחרת.  

תאמיני לי, אם הנושא הזה לא היה חשוב מאוד לבריאות, לטיפוח וגם לאושר שלך השנה, לא הייתי מבזבזת את הזמן שלי לכתוב את המכתב הזה.               

יכול להיות ששנים טיפלת בבעיות טיפוח אישיות של עור וקשיים עם המראה בדרך שטחית עם מוצרי קוסמטיקה שנועדו כדי להסתיר את הבעיה אך לא פתרו אותה.

  

יכול להיות שזה אפילו עב לזמן מה והיתה לך הקלה או הרגשת יותר טוב לגבי המראה שלך. אך זה לא החזיק מעמד לאורך זמן והתסכולים ובעיות חוזרות בהזדמנות הראשונה.

השנה, אם תרצי באמת להתאהב מחדש בחיים, תצטרכי להתאהב מחדש בגוף שלך. וזה בדיוק מה שאנחנו לומדות לעשות ב30 מהממים על ידי טיפוח טבעי. 

התכנית מתחילה ב9.9.2012 ומסתיימת ב24.10.2012

 

 

מה כלול בתכנית 30 מהממים?

 

תפריט עם מתכונים לשמירה על גוף יפה מבפנים

 4 ערכות מפנקות הביתה אחת לשבוע של מוצרי קוסמטיקה טבעית עם מתנת בונוס: תערובת שמנים אתריים מותאמת אישית

קורס שלם עם כל מה שצריך לדעת על לטיפוח טבעי עם מומחית לימור אבן אודם

בשבוע ראשון: חידוש העור

שבוע שני: לחות לעור

שבוע שלישי: טיפול בשיער ובשיניים

שבוע רביעי: ניחוחות לגוף, עזרה ראשונה לעור

תמיכה יומית במייל בשיטת כפתורי הקסם לשמירה על חיוניות ויופי דרך האצבעות

ליווי מלא, תשובות לכל השאלות וקבוצה פרטית בפייסבוק

No comments

leave a comment

[+] kaskus emoticons nartzco